Budú BBiele Vianoce? Alebo dúhové?

Autor: Jakub Kňažek | 5.12.2013 o 18:00 | (upravené 6.12.2013 o 9:09) Karma článku: 7,34 | Prečítané:  904x

Nemám v pláne opisovať alebo inak hodnotiť situáciu v banskobystrickom kraji. Načo? Veď všade je toho až-až. Všade píšu o hrozbe, extrémoch, čistkách atď. Nechcem hovoriť, že nie je sa čoho báť (vždy sa niečo nájde), ale situácia nie je naozaj až taká zlá. Ja si myslím, že báť sa treba iných vecí.

Báť by som sa začal až keď, takí ako Kotleba budú viaceri. Zakiaľ je sám, nemá veľkú šancu zmeniť niečo vo svoj prospech (alebo teda v to, čomu verí) alebo prospech niekoho iného. Aj keby už boli viacerý, tak by museli najskôr nejakým spôsobom ovplyvniť ľudí. Samozrejme v histórii sa už vyskytli takí, ktorí to už dokázali (Hitler, Mussolini, Castro, atď.). Ale predsa len. Myslíte si, že sme naozaj až takí hlúpi, aby sme také niečo znova dopustili? Ja si myslím, že báť sa treba iných vecí.

Alebo viete čo? Prečo sa ich báť? Treba sa im postaviť zoči voči! A to je problémom dneška a problémom naším. Netreba sa báť nejakého holohlavého xenofóbneho buriča. Treba sa báť alebo teda bojovať proti tomu skrytému zlu. Juvenilná justícia, názory LGBT (neviem koľko si tam ešte popridávali písmenok) ľudí, a všetko to svinstvo okolo rodovej „rovnosti“. To sú veci ktoré nás ohrozujú. A nie ani tak nás ako deti.

My sme vychovaní rodičmi, ktorí k sebe jednoducho a prirodzene patria. Tak ako je to už od nepamäti. A tak to má byť. Nijak inak. Deťom nemajú byť v ich skorom veku vštepované sexuálne praktiky, to že nemusia mať len maminu a tatina, ale že môžu mať dvoch tatinou alebo dve maminy. Že ich sexualita sa nemusí odvíjať len od ich pohlavia. Že ich pohlavie nie je definované od počatia, že ho majú sami objaviť.

Samému keď to všetko vypisujem, tak prechádzajú až zimomriavky. Zašli sme až príliš ďaleko a bude to treba odčiniť. Teraz sa nejedná len o budúcnosť nás Slovákov. Ide o budúcnosť nás všetkých. Nesmieme toto dopustiť. Nesmie sa to diať. Treba sa tomuto postaviť a potlačiť to. Ale aby sme neskĺzli úbohému vyhrážaniu (ako napríklad náš holohlavý kamarát z bystrice), musíme sa tomu postaviť ako civilizovaná spoločnosť. A hlavne bez strachu. Pretože ten súper vycíti a využije.

Nebojme sa a postavme sa proti ozajstnej hrozbe!

 

Na záver ešte pridávam video z Argentíny, ktorá sa už bohužiaľ uchýlila k násiliu, teda protestujúca strana, čo sa dalo očakávať: http://www.youtube.com/watch?v=fOCD_T9Qqpc

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?